Використання механізму валютного регулювання в умовах економік стран-учасниць ОЧЕС.
Ключові слова:
валютний режим, валютна політика, монетарна політика, фіксований валютний курс, плаваючий валютний курс, відсоткова ставка, перехідна економікаАнотація
У статті досліджується вибір оптимального валютного режиму для економік країн-учасниць ОЧЕС та наголошується на ефективності інструментів монетарної політики при різних валютних режимах. У аналізі враховуються особливості перехідної економіки, та їх вплив на встановлення валютного режиму.Посилання
Ткаченко А. М. Вибір моделі курсової політики та її вплив на формування фінансових ресурсів підприємства на прикладі України / А. М.Ткаченко, О. К. Авдєй // Економічний вісник Донбасу № 2 (20), 2010-С.110-115.
МакаренкоМ. І.. Макроекономічна волатильність у країнах очес / М. І. Макаренко // ДВНЗ Українська академія банківської справи НБУ-.Вип. 2. № 10/2,2009-С.53-58.
Максіменцев М. Г. Валютно-курсова політика та бюджетна дисципліна в європейських країнах з перехідною економікою / М. Г. Максіменцев // Актуальні проблемиміжнародних відносин. - К. : Київський університет, 2000. - Вип.18. - С. 132-139.
Джеймс В. Дін Режими валютного курсу в країнах Центральної та Східної Європи з уроками для України [Електронний ресурс] / Джеймс В. Дін // Центр інформаційних та соціальних програм. – Режим доступу : http://www.cisp.org. ua.
Юрчишин В. В. Валютні кризи: монографія / В. В. Юрчишин // К.:УАДУ при Президентові України, 2008. - 256 с.