Використання механізму валютного регулювання в умовах економік стран-учасниць ОЧЕС.

Автор(и)

  • V.V. Pylypenko Донецький національний університет

Ключові слова:

валютний режим, валютна політика, монетарна політика, фіксований валютний курс, плаваючий валютний курс, відсоткова ставка, перехідна економіка

Анотація

У статті досліджується вибір оптимального валютного режиму для економік країн-учасниць ОЧЕС та наголошується на ефективності інструментів монетарної політики при різних валютних режимах. У аналізі враховуються особливості перехідної економіки, та їх вплив на встановлення валютного режиму.

Біографія автора

V.V. Pylypenko, Донецький національний університет

ст.викладач

Посилання

Ткаченко А. М. Вибір моделі курсової політики та її вплив на формування фінансових ресурсів підприємства на прикладі України / А. М.Ткаченко, О. К. Авдєй // Економічний вісник Донбасу № 2 (20), 2010-С.110-115.

МакаренкоМ. І.. Макроекономічна волатильність у країнах очес / М. І. Макаренко // ДВНЗ Українська академія банківської справи НБУ-.Вип. 2. № 10/2,2009-С.53-58.

Максіменцев М. Г. Валютно-курсова політика та бюджетна дисципліна в європейських країнах з перехідною економікою / М. Г. Максіменцев // Актуальні проблемиміжнародних відносин. - К. : Київський університет, 2000. - Вип.18. - С. 132-139.

Джеймс В. Дін Режими валютного курсу в країнах Центральної та Східної Європи з уроками для України [Електронний ресурс] / Джеймс В. Дін // Центр інформаційних та соціальних програм. – Режим доступу : http://www.cisp.org. ua.

Юрчишин В. В. Валютні кризи: монографія / В. В. Юрчишин // К.:УАДУ при Президентові України, 2008. - 256 с.

##submission.downloads##

Номер

Розділ

Статті